NonuserAbout

Hakkımızda


Futbol tutkunuzu paylaşmanın en hızlı ve en basit yolu
MaçYap, Türkiye'nin dört bir yanındaki futbol meraklılarını birbirine bağlayan sosyal bir platformdur. İnsanlar futbol oynamak, oyun düzenlemek, sosyalleşmek, formda kalmak ve eğlenmek için MaçYap'ı kullanıyor!
MaçYap, oyuncuların her zaman, her yerde futbol oynama özgürlüğüne sahip olması gerektiğine inanıyor.
Tüm seviyelerdeki oyuncular MaçYap'a hoş geldiniz, ücretsiz kaydolun ve size uygun oyunu bulun. Birini bulamadınız mı? Neden kendi oyununu başlatıp arkadaşlarını davet etmiyorsun?
MaçYap, topluluğun ihtiyaçları etrafında gelişir, bu nedenle geri bildiriminiz hayati önem taşır. MaçYap'ın nasıl gelişebileceğini bize anlatın
Herkes için her zaman, her yerde futbol maçları ...

Oyuncular için MaçYap
MaçYap, futbol topluluğunu bir araya getiriyor. Oyuncular mekana veya tarihe göre oyunları arayabilir , grubun geri kalanıyla etkileşime girebilir, geri bildirim verebilir ve gerçek zamanlı bilgi paylaşabilir

Organizasyon için MaçYap
MaçYap, oyun organizasyonunu kolaylaştırır. Tarih, saat, mekan ve oyuncu sayısını ayarlamak kolaydır. Gerçek zamanlı katılım listesi, böylece kimin gelip kimin gelmediğini bilirsiniz. Oyundan önce ve sonra yorum yapın, sorular sorun veya cevap verin. Neden bir denemiyorsun?

MaçYap & Partnerleri
Her zaman futbola tutkulu, oyunu seven ve tutkularını toplulukla paylaşan insanları arayacağız. Topluluğumuzda daha aktif olmak istediğinize inanıyorsanız, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Boş zamanınızı takdir ediyoruz, bu yüzden ne kadarını harcamak istediğiniz size kalmış.
Bir satır bırakın ve size en uygun olanı birlikte bulalım.