Maç Yap - Turnuva

Maç Yap Turnuva'da yeteneğini göster! Heyecan dolu turnuvalara katıl, rakiplerini yen, ödülleri kazan!

Penaltı Turnuvası

Ünlü Futbolcularla penaltı yarışına girmeye ne dersiniz ?? Üstelik  Kalede de yeşil sahalardan aşina olduğunuz kaleciler olsa ??? Cevabınız evet ise hemen turnuvamıza katılım sağlayabilirsiniz !!!

Turnuvamız  5 er penaltı  atışı üzerinden  eleme usülü gerçekleştirilecek olup 13 yaş ve üzeri  herkes cinsiyet ayrımı olmaksızın katılım sağlayabilir. Lokasyon olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında yapılacak  turnuvamıza (Ctesi-Pazar günleri)  her ilden katılım sağlanabilir. Turnuva sürprizlerine ödüllere  diğer tüm detaylara kurallar sayfasından  ulaşabilirsiniz.

Katılımcı Sayısı: 158 30/09/2023 - 01/10/2023

Ayak Tenisi Turnuvası

Ünlü Futbolcularla Ayak tenisi  maçı yapmaya ne dersiniz ?? Üstelik  profesyonel kortlarda ??? Tekniğinize ve kabiliyetinize güveniyorsanız  bu turnuva tam size göre !!!

Turnuvamıza 2 set  ayak tenisi  maçı üzerinden  eleme usülü gerçekleştirilecek olup 2 şer kişilik takımlar halinde katılınır.13 yaş ve üzeri  herkes cinsiyet ayrımı olmaksızın katılım sağlayabilir. Lokasyon olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında yapılacak  turnuvamıza (Ctesi-Pazar günleri)  her ilden katılım sağlanabilir. Turnuva sürprizlerine ödüllere  diğer tüm detaylara kurallar sayfasından  ulaşabilirsiniz. ( Fiyat 2 kişi için toplam fiyattır.)

Katılımcı Sayısı: 16 07/10/2023 - 08/10/2023

Free Kick Turnuvası

Ünlü Futbolcularla ve diğer üyeler ile Free Kick yarışına girmeye ne dersiniz ?? Üstelik  Kalede de yeşil sahalardan aşina olduğunuz kaleciler olsa ??? Cevabınız evet ise hemen turnuvamıza katılım sağlayabilirsiniz !!!

Turnuvamız  bariyerli 3 er Free Kick  atışı üzerinden  eleme usülü gerçekleştirilecek olup 14 yaş ve üzeri  herkes cinsiyet ayrımı olmaksızın katılım sağlayabilir. Lokasyon olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında yapılacak  turnuvamıza (Ctesi-Pazar günleri)  her ilden katılım sağlanabilir. Turnuva sürprizlerine ödüllere  diğer tüm detaylara kurallar sayfasından  ulaşabilirsiniz.

Katılımcı Sayısı: 4 21/10/2023 - 22/10/2023