NonuserTerms

Şartlar ve Koşullar

Bu sözleşme, siz, bu Web Sitesinin Kullanıcısı ve bu Web Sitesinin sahibi / sahipleri olan MaçYap arasında geçerlidir. Bu Hüküm ve Koşullara uyma ve bunlara bağlı kalma sözleşmeniz, Web Sitesini ilk kullanımınızda gerçekleşmiş sayılır. Bu Hüküm ve Koşullara bağlı kalmayı kabul etmiyorsanız, Web Sitesini kullanmayı derhal bırakmalısınız.

MaçYap, Türkiye'nin dört bir yanındaki futbol tutkunlarının (“Kullanıcılar”) birlikte oynayacakları ve futbol oyunları düzenlemeleri için insanlar bulmasına yardımcı olan bir sosyal platformdur (“Platform”).

MaçYap futbol camiasını bir araya getiriyor. Kullanıcılar mekana veya tarihe göre oyunları arayabilir, grubun geri kalanıyla etkileşime girebilir, geri bildirimde bulunabilir ve gerçek zamanlı bilgi paylaşabilir.

 1. Tanımlar ve Yorumlama
  Bu Sözleşmede aşağıdaki terimler aşağıdaki anlamlara sahip olacaktır:

  “İçerik”
  herhangi bir metin, grafik, resim, ses, video, yazılım, veri derlemesi ve bu Web Sitesinde görünen veya bu Web Sitesinin bir parçasını oluşturan bir bilgisayarda saklanabilen diğer her türlü bilgi anlamına gelir;

  “Servis”
  MaçYap'ın şu anda veya gelecekte Web Sitesi aracılığıyla sunduğu tüm çevrimiçi tesisler, araçlar, hizmetler veya bilgileri topluca ifade eder;

  “Sistem”
  MaçYap'ın şu anda veya gelecekte Web Sitesi aracılığıyla sunduğu herhangi bir çevrimiçi iletişim altyapısı anlamına gelir. Bu, bunlarla sınırlı olmamak üzere, web tabanlı e-posta, mesaj panoları, canlı sohbet olanakları ve e-posta bağlantılarını içerir;

  “Kullanıcı "/" Kullanıcılar”
  Web Sitesine erişen ve MaçYap tarafından istihdam edilmeyen ve istihdamları sırasında hareket eden herhangi bir üçüncü taraf anlamına gelir;

  “Web Sitesi” /“Platform”
  şu anda http://www.macyap.com.tr'yi ve bu sitenin tüm alt alanlarını ve açıkça hariç tutulmadıkça diğer alt alanlarını kullandığınız web sitesi anlamına gelir. kendi hüküm ve koşullarına göre.
 2. Üyelik
  1. Web Sitemizi kullanmak için kaydolarak, en az 16 yaşında olduğunuzu beyan ve garanti ediyorsunuz.
  2. Kayıt sürecimizi tamamladığınızda, Web Sitemize erişmenizi sağlayacak bir şifre oluşturacaksınız.
  3. Şifrenizin gizliliğini korumaktan yalnızca siz sorumlusunuz ve şifrenizi paylaşmamayı veya başka birinin hesabınıza erişmesine izin vermemeyi kabul ediyorsunuz. Şifrenizin herhangi bir yetkisiz kullanımı veya hesabınızla ilgili diğer herhangi bir güvenlik ihlali durumunda MaçYap'ı derhal bilgilendireceksiniz. MaçYap'ın bu bölüme uymamanızdan doğabilecek herhangi bir kayıp veya zarardan sorumlu olmayacağını kabul etmektesiniz.
 3. Kısıtlamalar
  1. 16 yaşın altındaki kişiler bu Web Sitesini kullanmamalıdır.
  2. Bu site sadece MaçYap üyelerinin erişebileceği belirli alanlara sahiptir. Üye değilseniz veya üyeliğiniz sona ererse veya başka bir şekilde sona ererse, bu alanlara giriş yapamazsınız.
  3. Üyeler, üyelerin yalnızca alanlarına veya üyelere özel bu web sitesinde bulunan hizmetlere yetkisiz erişime izin vermek için üyelik ayrıntılarının başka bir kişiye aktarılmasına izin vermemelidir. Bu şartı yerine getirmeyen üyeler üyeliklerini riske atabilir.
 4. Fikri mülkiyet
  1. Bu Hüküm ve Koşulların 5. Maddesindeki istisnalara tabi olarak, Metin, grafikler, logolar, simgeler, resimler, ses klipleri, video klipler, veri derlemeleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Kullanıcılar tarafından yüklenmedikçe Web Sitesinde yer alan tüm İçerik , sayfa düzeni, temel alınan kod ve yazılım MaçYap veya iştiraklerimizin mülkiyetindedir. Web Sitesini kullanmaya devam ederek, bu tür materyallerin geçerli Birleşik Krallık ve Uluslararası fikri mülkiyet ve diğer kanunlar tarafından korunduğunu kabul etmiş olursunuz.
  2. Bu Hüküm ve Koşulların 5. Maddesine tabi olarak, Web Sitesinde yer alan İçeriği yalnızca kişisel amaçlar için yazdırabilir, çoğaltabilir, kopyalayabilir, dağıtabilir, depolayabilir veya başka bir şekilde yeniden kullanabilirsiniz, Web Sitesinde aksi belirtilmedikçe veya açıkça yazılı izin verilmedikçe bu yüzden MaçYap tarafından. Kişisel kullanım, eğlence amaçlı kullanımı, sosyal kullanımı ve öğrenci veya öğretmen olarak eğitimde kullanımı içerir ancak bunlarla sınırlı değildir. Özellikle şunları kabul ediyorsunuz:
   1. Web Sitesinin İçeriğini ticari amaçlarla kullanmayacaksınız; ve
   2. MaçYap tarafından açık yazılı izin verilmedikçe, herhangi bir şekilde kapsamlı koleksiyon, derleme, dizin veya veri tabanı oluşturma veya derleme amacıyla Web Sitesinden Sistematik olarak İçerik kopyalamayacaksınız.
 5. Üçüncü Taraf Fikri Mülkiyeti
  Açıkça belirtildiğinde, burada bulunan belirli İçerik ve Fikri Mülkiyet Hakları diğer taraflara aittir. Bu İçerik, açıkça belirtilmediği sürece, bu Hüküm ve Koşulların 4. Maddesi ile Web Sitesinden İçerik kullanmak için verilen herhangi bir izin kapsamında değildir. Bu tür herhangi bir İçeriğe, sahibinin iletişim bilgilerini ve ilgili olabilecek herhangi bir ayrı kullanım politikasını içeren bir bildirim eşlik edecektir.
 6. Fikri Mülkiyetin Adil Kullanımı
  Web Sitesinden alınan materyal, 1988 Telif Hakkı Tasarımları ve Patent Yasası'nın III. Bölümünde detaylandırılan istisnaların herhangi birinin geçerli olduğu durumlarda yazılı izin alınmadan yeniden kullanılabilir.
 7. Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

  Bu web sitesi diğer sitelere bağlantılar içerebilir. Açıkça belirtilmedikçe, bu siteler MaçYap'ın veya iştiraklerimizin kontrolü altında değildir. Bu tür web sitelerinin içeriğinden sorumlu değiliz ve bunların kullanımından kaynaklanan her türlü kayıp veya hasar için sorumluluk kabul etmiyoruz. Bu Web Sitesine başka bir siteye bağlantı verilmesi, sitelerin kendilerinin veya sitelerin kontrolünde olanların herhangi bir şekilde onaylandığı anlamına gelmez.

  MaçYap'ın bir üyesi olarak, hesabınızı, kendi Hüküm ve Koşullarına tabi olan Facebook ve Twitter dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere diğer üçüncü taraf sosyal web hizmetlerine bağlayabilirsiniz. Hesabınızı diğer üçüncü taraf sosyal web hizmetleriyle ilişkilendirmeye karar verirseniz, bu üçüncü taraf sosyal web hizmetlerine sağladığınız kişisel bilgileri alabiliriz (bunlarla sınırlı olmamak üzere adınız, profil resminiz, e-posta adresiniz ve diğer tüm bilgiler dahil) sağlamayı seçtiğiniz bilgiler). Bu kişisel bilgilerin MaçYap tarafından toplanacağını ve oyuncu profilinizde görüneceğini anlıyor ve kabul ediyorsunuz.

 8. Bu Web Sitesine Bağlantılar
  [email protected] yada bize ulaşından bize ulaşabilirsniz.
 9. İletişim Tesislerinin Kullanımı ve İçerik Sunumu
  1. Web Sitesine gönderdiğiniz tüm bilgilerden yalnızca siz sorumlusunuz. Herkese açık bilgilerinizin yalnızca Web Sitesi aracılığıyla değil, MaçYap ile ilgili üçüncü taraf web siteleri aracılığıyla da genel halk tarafından erişilebilir olabileceğini kabul etmektesiniz.
  2. MaçYap web sitesini kullanırken ve Web Sitesine İçerik gönderirken bunu aşağıdaki kurallara uygun olarak yapmalısınız:
   1. müstehcen veya kaba bir dil kullanmamalısınız;
   2. yasa dışı veya başka bir şekilde sakıncalı İçerik göndermemelisiniz. Bu, taciz edici, tehdit edici, taciz edici, karalayıcı, yaşlı, cinsiyetçi veya ırkçı İçeriği içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir;
   3. Şiddeti teşvik etmeyi veya kışkırtmayı amaçlayan İçerik göndermemelisiniz;
   4. Diğer dillerde gönderilen sorulara yanıt veremeyebileceğimiz için, mesaj panoları, sohbet tesisleri veya benzeri yayınlar ile MaçYap ile iletişimlerin Türkçe dilinde yapılması tavsiye edilir;
   5. içerik gönderimlerinin Türkçe dili kullanılarak yapılması gerekmektedir. Diğer herhangi bir dildeki içerik tamamen kendi takdirimize bağlı olarak kaldırılabilir;
   6. Yukarıdaki İçerik türlerinden herhangi birini içeren diğer web sitelerine bağlantı göndermemelisiniz;
   7. kendinizi tanıtma yönteminiz bu Hüküm ve Koşulları veya geçerli herhangi bir yasayı ihlal etmemelidir;
   8. Herhangi bir ticari reklamla uğraşmamalısınız. Bu, reklamların tesadüfi olabileceği referanslar da dahil olmak üzere, tanıtım amaçlı olmayan amaçlarla işletmelere yapılan atıfları yasaklamaz;
   9. Başta MaçYap çalışanları ve temsilcileri veya iştiraklerimiz olmak üzere başka kişileri taklit etmemelisiniz;
   10. Virüs içerebilecek materyalleri veya diğer yazılımlara, bilgisayar donanımlarına veya iletişim ağlarına zarar verebilecek veya bozabilecek başka herhangi bir yazılım veya talimat göndermemelisiniz; ve
   11. Sistemimizi "istenmeyen posta" veya "istenmeyen posta" gibi yetkisiz toplu iletişim için kullanmamalısınız.
  3. MaçYap'ın bize yapılan veya Sistemimizi kullanan tüm iletişimleri izleme hakkını saklı tuttuğunu kabul etmektesiniz.
  4. MaçYap web sitesini ve ileride eklenebilecek diğer iletişim olanaklarını kullanmak veya İçerik göndermek için belirli kişisel bilgileri vermeniz gerekmektedir. Bu Web Sitesini kullanmaya devam ederek aşağıdakileri beyan ve taahhüt etmektesiniz:
   1. gönderdiğiniz herhangi bir bilgi doğru ve gerçektir; ve
   2. bu bilgileri doğru ve güncel tutacaksınız.
  5. İçeriği göndererek, söz konusu İçeriğin yazarı olduğunuzu veya İçeriği bu şekilde kullanmak için tüm uygun hakları ve / veya izinleri aldığınızı garanti ve beyan edersiniz. Ayrıca, İçeriğin yazarı olarak adlandırılması için İçerikteki tüm manevi haklardan feragat ediyorsunuz ve MaçYap'a İçeriği Web Sitesine dahil edilmesi için gerektiği şekilde değiştirmek için bir lisans veriyorsunuz. MaçYap, üçüncü şahıs haklarının bu tür İçerikler tarafından ihlal edilmesinden dolayı hiçbir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez.
  6. Bir Kullanıcı, MaçYap'ı gönderip yayınlamadan önce yazılı olarak bildirmedikçe ve MaçYap herhangi bir şart veya kısıtlamayı kabul etmedikçe, sunulan tüm İçerik Web Sitesinde yayınlanmak içindir ve MaçYap'ın uygun gördüğü diğer kullanımları telifsiz, kalıcı olarak .
  7. MaçYap, bu tür İçeriğin bir sonucu olarak uğrayabileceğiniz herhangi bir kayıp veya zarardan veya İçerikteki herhangi bir hata veya eksiklikten hiçbir şekilde veya hiçbir koşulda sorumlu olmayacaktır. Bu tür İçeriğin kullanılması ve bunlara güvenilmesi tamamen kendi sorumluluğunuzdadır.
  8. Kullanıcılar tarafından gönderilen içerik, çevrimiçi olarak yayınlanmadan önce MaçYap tarafından taranmaz. Yazarın izni olmadan uygun gördüğümüz şekilde herhangi bir İçeriği kaldırmak veya yeniden yerleştirmek için yegane takdir yetkimizi kullanma hakkımızı saklı tutuyoruz. Böyle bir takdir yetkisi kullanma yükümlülüğümüz olmayacaktır. İçeriğin kaldırılmasıyla ilgili soru sormak istiyorsanız, lütfen sorgunuzu [email protected] Bu, eylemlerimizi açıklamak için bir taahhüt oluşturmaz.
  9. MaçYap'ın bize yapılan veya Sistemimizi kullanan tüm iletişimlerin kopyalarını saklayabileceğini kabul etmektesiniz.
  10. MaçYap'ın bize yapılan veya Sistemimizi kullanan tüm iletişimlerin kopyalarını saklayabileceğini kabul etmektesiniz.
 10. Fesih ve Askıya Alma
  Yukarıdaki 9.2 Fıkra hükümlerinden herhangi birine uyulmaması durumunda, MaçYap Hizmete erişiminizi askıya alma veya sonlandırma hakkını saklı tutar. Bu şekilde yasaklanan herhangi bir Kullanıcı, Web Sitesini başka bir adla veya başka bir Kullanıcının erişim kimlik bilgilerini kullanarak, o Kullanıcının izni olsun veya olmasın, kullanmaya çalışmamalıdır.
 11. Gizlilik
  1. Web Sitesinin kullanımı da bizim tarafımızdan yönetilmektedir. Gizlilik Politaksı Bu referansla bu hüküm ve koşullara dahil edilmiştir. Gizlilik Politikasını görüntülemek için lütfen yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
  2. Web Sitesi, çerezleri bilgisayarınıza veya cihazınıza yerleştirir. Bu çerezler, burada açıklanan amaçlar için kullanılır. Web Sitesi tarafından kullanılan tanımlama bilgilerinin tüm detayları ve bunlara ilişkin yasal haklarınız Gizlilik Politası
  3. Bu hüküm ve koşulları kabul ederek, MaçYap'a bilgisayarınıza veya cihazınıza çerez yerleştirmesi için izin vermiş oluyorsunuz. Lütfen kabul etmeden önce Gizlilik Politikasında yer alan bilgileri okuyun.
  4. Bilgisayarınıza veya cihazınıza çerez yerleştirmemizi devre dışı bırakmak isterseniz, lütfen Gizlilik Politaksı Ayrıca önceden yerleştirilmiş çerezleri de silmek isteyebilirsiniz. Bunun nasıl yapılacağına ilişkin talimatlar için lütfen internet tarayıcınızın yardım menüsüne bakın.
 12. Sorumluluk Reddi Beyanları
  1. MaçYap, Web Sitesinin gereksinimlerinizi karşılayacağına, tatmin edici kalitede olacağına, belirli bir amaca uygun olacağına, üçüncü şahısların haklarını ihlal etmeyeceğine, herkesle uyumlu olacağına dair hiçbir garanti veya taahhütte bulunmamaktadır. sistemleri, güvenli olacağını ve sağlanan tüm bilgilerin doğru olacağını. Hizmetlerimizin kullanımından kaynaklanan herhangi bir özel sonucu garanti etmiyoruz.
  2. Bu Web Sitesinin hiçbir bölümü tavsiye niteliğinde değildir ve bu Web Sitesinin İçeriğine herhangi bir karar verirken veya herhangi bir eylemde bulunurken güvenilmemelidir.
  3. Bu Web Sitesindeki bilgiler ticari amaçlarla tasarlanmamıştır. Bu Web Sitesinin İçeriğinin ticari kullanımı, bu Hüküm ve Koşulların 4.2.1 alt bendi kapsamında yasaktır. Bu tür herhangi bir kullanım, bu Hüküm ve Koşulların ihlali anlamına gelir ve MaçYap, bu İçeriğin ticari durumlarda kullanıma uygun olduğuna veya iş kararlarının dayandırılabileceği doğru veriler ve / veya tavsiyeler oluşturduğuna dair hiçbir beyan veya garanti vermez.
  4. MaçYap'ta sunulan hizmetlerin tüm tanımlarının mevcut gerçek hizmetlere karşılık gelmesi için her türlü çaba gösterilmiş olmakla birlikte, MaçYap bu açıklamalardan herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir.
  5. MaçYap, Web Sitesinin güvenli ve hatalardan, virüslerden ve diğer kötü amaçlı yazılımlardan arınmış olmasını sağlamak için makul çabayı gösterirken, tüm Kullanıcıların kendi güvenlikleri, kişisel bilgileri ve bilgisayarları için sorumluluk almaları önerilir.
 13. Web Sitesinin Kullanılabilirliği ve Değişiklikler
  1. Hizmet "olduğu gibi" ve "mevcut olduğu şekilde" sağlanır. Hizmetin hatasız ve / veya hatasız olacağına dair hiçbir garanti vermiyoruz. Yasaların izin verdiği azami ölçüde, belirli bir amaca uygunluk, bilgi doğruluğu, uyumluluk ve tatmin edici kalite konusunda hiçbir garanti (açık veya zımni) vermiyoruz.
  2. MaçYap, ISP ekipman arızası, ana ekipman arızası, iletişim ağı arızası, elektrik kesintisi, doğal olaylar, savaş eylemleri veya yasal kısıtlamalar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere harici nedenlerden kaynaklanan Web Sitesinde herhangi bir kesinti veya kullanılamama konusunda sorumluluk kabul etmez ve sansür.
  3. MaçYap, mevcut ürünler ve / veya hizmetler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Web Sitesinin herhangi bir bölümünü (veya tamamını) değiştirme, askıya alma veya sonlandırma hakkını saklı tutar. Bu Hüküm ve Koşullar, aksi açıkça belirtilmedikçe, Web Sitesinin değiştirilmiş herhangi bir sürümü için geçerli olmaya devam edecektir.
 14. Yükümlülük
  1. Kanunun izin verdiği azami ölçüde, MaçYap, Web Sitesinin kullanımından veya burada yer alan herhangi bir bilgiden kaynaklanan dolaylı, dolaylı, özel veya örnek zararlar da dahil olmak üzere öngörülebilir veya başka herhangi bir doğrudan veya dolaylı kayıp veya hasar için sorumluluk kabul etmez. Kullanıcılar, Web Sitesini ve İçeriğini kendi sorumluluğunda kullandıklarının farkında olmalıdır.
  2. Bu Hüküm ve Koşullardaki hiçbir şey, MaçYap'ın herhangi bir ihmal veya dolandırıcılıktan kaynaklanan ölüm veya kişisel yaralanma ile ilgili MaçYap'ın sorumluluğunu hariç tutmaz veya sınırlamaz.
  3. Bu Hüküm ve Koşulların 1977 Haksız Sözleşme Koşulları Yasasının ilgili hükümlerine sıkı bir şekilde uymasını sağlamak için her türlü çaba gösterilmiş olsa da, bu koşullardan herhangi birinin yasadışı, geçersiz veya başka bir şekilde uygulanamaz olduğu tespit edilirse, bu terim bu Hüküm ve Koşullardan ayrı kabul edilir ve kalan hüküm ve koşulların geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemez. Bu terim, yalnızca belirli bir terimin yasadışı olduğu yargı bölgeleri dahilinde geçerlidir.
  4. Ayrıca, Kullanıcı tarafından MaçYap'tan alınan hiçbir tavsiye veya bilgi (sözlü veya yazılı) herhangi bir garanti oluşturmayacaktır.
  5. Kendi takdirinize ve riskinize bağlı olarak Web Sitemizi kullanarak malzeme veya verileri indirdiğinizi veya başka şekilde elde ettiğinizi ve bilgisayar sisteminizdeki zararlardan veya bu tür indirmelerden kaynaklanan veri kaybından yalnızca sizin sorumlu olacağınızı anlıyor ve kabul ediyorsunuz. malzeme veya veriler.
  6. Web Sitemizi kullanmanızın riski tamamen size aittir. Web sitemiz size "olduğu gibi" ve "mevcut olduğu şekilde" sunulmaktadır. Zımni ticarete elverişlilik, belirli bir amaca uygunluk ve ihlal etmeme garantileri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere açık, zımni veya yasal her türlü garanti ve koşulu özellikle reddediyoruz. Web sitemizin güvenliği, güvenilirliği, güncelliği ve performansı ile ilgili her türlü garantiyi reddediyoruz. Web sitemiz aracılığıyla elde edilen herhangi bir bilgi veya tavsiye için herhangi bir garantiyi reddediyoruz. Web Sitemiz aracılığıyla alınan veya Web Sitemizde reklamı yapılan veya Web Sitemiz tarafından sağlanan herhangi bir bağlantı aracılığıyla alınan hizmet veya malların yanı sıra Web Sitemiz aracılığıyla sağlanan herhangi bir bağlantı aracılığıyla alınan herhangi bir bilgi veya tavsiye için herhangi bir garantiyi reddederiz.
  7. Web Sitemizi kullanmanızın riski tamamen size aittir. Web sitemiz size "olduğu gibi" ve "mevcut olduğu şekilde" sunulmaktadır. Zımni ticarete elverişlilik, belirli bir amaca uygunluk ve ihlal etmeme garantileri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere açık, zımni veya yasal her türlü garanti ve koşulu özellikle reddediyoruz. Web sitemizin güvenliği, güvenilirliği, güncelliği ve performansı ile ilgili her türlü garantiyi reddediyoruz. Web sitemiz aracılığıyla elde edilen herhangi bir bilgi veya tavsiye için herhangi bir garantiyi reddediyoruz. Web Sitemiz aracılığıyla alınan veya Web Sitemizde reklamı yapılan veya Web Sitemiz tarafından sağlanan herhangi bir bağlantı aracılığıyla alınan hizmet veya malların yanı sıra Web Sitemiz aracılığıyla sağlanan herhangi bir bağlantı aracılığıyla alınan herhangi bir bilgi veya tavsiye için herhangi bir garantiyi reddederiz.
  8. MaçYap, Kullanıcıların fiziksel toplantılar veya etkinlikler düzenlemesini sağlayan araçlar sağlar. MaçYap bu toplantı veya etkinliklere nezaret etmez ve bu toplantı veya etkinliklerde herhangi bir kişinin eylemlerine herhangi bir şekilde karışmaz. MaçYap, Web Sitesi'nde Kullanıcılar arasında düzenlenen toplantı veya etkinlikleri denetlemez veya kontrol etmez.
  9. MaçYap, Kullanıcılar arasında Site'de düzenlenen mekan veya mekan sahiplerini onaylamaz. Ayrıca MaçYap, mekan sahibinin iddia edilen kimliğini teyit etmeye çalışmaz ve teyit etmez. Kullanıcı, Web Sitesi aracılığıyla iletişim kurduğunuz diğer kişilerin kimliğini ve uygunluğunu belirlemekten sorumludur.
  10. MaçYap'ın kar kaybı, itibar, kullanım, veri veya diğer maddi olmayan kayıplar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere doğrudan, dolaylı, arızi, özel, sonuçsal veya örnek zararlardan hiçbir durumda sorumlu olmayacağını kabul etmektesiniz (MaçYap olsa bile Üçüncü Şahıs İşlemlerinden kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıkan veya Web Sitemizden veya bu Sözleşmeden kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak veya Web Sitemizi kullanamama (ancak ihmal dahil olmak üzere) Web Sitemizi kullanımınız dışında veya bununla bağlantılı olarak MaçYap Buluşmalarına veya MaçYap Buluşmalarına veya MaçYap Toplantılarına katılma, MaçYap Gruplarına katılma veya bunlardan hariç tutma ve sizin veya başkalarının MaçYap Buluşmalarındaki eylemleri. Herhangi bir durumda size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumluluğumuz, (a) varsa, sorumluluğa neden olan eylemden önceki on iki (12) ay içinde bize ödediğiniz ücretlerin ve ( b) 100 sterlin.
  11. Bazı yargı bölgeleri, belirli garantilerin veya tesadüfi veya sonuç olarak ortaya çıkan hasarların hariç tutulmasına veya sınırlandırılmasına izin vermez. Buna göre, bu Bölüm 14'teki bazı sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.
 15. Tazminat
  Bizi ve memurlarımızı, yöneticilerimizi, hissedarlarımızı, temsilcilerimizi, çalışanlarımızı, danışmanlarımızı, bağlı kuruluşlarımız, yan kuruluşlarımız ve üçüncü taraf ortaklarımızı, makul yasal ücretler de dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü şahıs tarafından ortaya çıkabilecek herhangi bir iddia veya talepten dolayı tazmin etmeyi ve tutmayı kabul edersiniz. beyanlarınızı ve garantilerinizi veya bu Sözleşmeyi veya atıfta bulunarak içerdiği belgeleri, Web Sitemizi kullanımınızı, Bilgilerinizi, herhangi bir yasayı, tüzüğü, tüzüğü veya düzenlemeyi veya üçüncü bir tarafın haklarını ihlal etmeniz, katılımınız bir MaçYap Grubunda veya bir Organizatör veya Oluşturucu veya Ev Sahibi olarak veya MaçYap Toplantılarına katılımınız (talep veya talep, ulaşımınız veya sizden veya diğer kullanıcıların eylemlerinden kaynaklanıp kaynaklanmadığına bakılmaksızın) MaçYap Buluşmaları). Yukarıdakileri sınırlamaksızın, bir Organizatör veya Yaratıcı veya Ev Sahibi olarak siz, bizi ve görevlilerimizi, yöneticilerimizi, hissedarlarımızı, acentelerimizi, çalışanlarımızı, danışmanlarımızı, bağlı kuruluşları, yan kuruluşları ve üçüncü taraf ortaklarımızı herhangi bir iddia veya talepten zarar görmeden tazmin etmeyi ve tutmayı kabul edersiniz, MaçYap Grubunuzun üyeleri tarafından size ödenen parayı kullanmanız da dahil olmak üzere, herhangi bir MaçYap Grubu veya üçüncü şahıs tarafından Düzenleyici veya Yaratıcı veya Ev Sahibi olarak eylemleriniz nedeniyle veya bunlardan kaynaklanan makul avukat ücretleri dahil.
 16. Feragat Etmeme
  Bu Hüküm ve Koşulların herhangi bir tarafının burada yer alan herhangi bir hakkı veya çareyi kullanmaması durumunda, bu, söz konusu hak veya çare için bir feragat olarak yorumlanmayacaktır.
 17. Önceki Hüküm ve Koşullar
  Bu Hüküm ve Koşullar ile önceki sürümleri arasında herhangi bir çelişki olması durumunda, aksi açıkça belirtilmediği sürece bu Hüküm ve Koşulların hükümleri geçerli olacaktır.
 18. Üçüncü Taraf Hakları
  Bu Hüküm ve Koşullardaki hiçbir şey herhangi bir üçüncü şahsa herhangi bir hak vermez. Bu Hüküm ve Koşullar ile oluşturulan sözleşme sizinle MaçYap arasındadır.
 19. İletişim
  1. Tüm bildirimler / yazışmalar bize, Tesislerimize posta yoluyla (yukarıdaki adrese bakın) veya e-posta yoluyla (e-posta adresi) gönderilecektir. Bu tür bir bildirim, gönderildikten 3 gün sonra birinci sınıf posta yoluyla gönderilmişse, e-postanın tamamı bir iş gününde alınmışsa gönderildiği gün ve e-posta bir hafta sonu veya resmi tatil günü gönderilmişse sonraki iş gününde alınmış olarak kabul edilecektir.
  2. MaçYap zaman zaman size ürünlerimiz ve / veya hizmetlerimiz hakkında bilgi gönderebilir. Ayrıca size hesap etkinliğiniz ve satın alma işlemlerinizle ilgili bilgilerin yanı sıra Web Sitesi ve Hizmet ile ilgili güncellemeler ve diğer promosyon teklifleri gönderebiliriz. Bu tür e-posta yazışmalarının altındaki abonelikten çıkma bağlantısını tıklayarak istediğiniz zaman promosyon e-postalarımızdan vazgeçebilirsiniz; veya MaçYap hesabınızın bir parçası olarak bulunan bildirimlerinizi yöneterek herhangi bir pazarlama e-postasından vazgeçebilirsiniz.
 20. Hukuk ve Yargı
  Bu Hüküm ve Koşullar ve sizinle MaçYap arasındaki ilişki, Türkiye Cumhuriyeti Yasaları ve MaçYap'a göre yönetilecek ve yorumlanacaktır ve Türkiye Mahkemelerinin münhasır yargı yetkisine tabi olmayı kabul edersiniz.